wtorek, 5 kwietnia 2016

Mani mani ;)

Nadrabiam zaległości ;)

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami itp. itd. mieszkała sobie Bati, która była właścicielką salonu stylizacji paznokci. Co prawda sama paznokci nie stylizowała, ale była szczęśliwa, bo spełniała swoje marzenia z dzieciństwa, kiedy to bardzo chciała zostać kosmetyczką, a przekorny los sprawił, że jakimś cudem została kontrolerem finansowym :)
Pewnego razu powiła drugiego synka i wtedy szczęście już tak ją przepełniło, że z wrażenia dom wybudowała i wyprowadziła się na wieś. I tak oto zmuszona była oddać Paznokietkowo (bo tak zwał się jej salon) w dobre ręce, co jednak lekko ją zasmuciło.

Te wydarzenia bynajmniej nie zmieniły jej zainteresowań, co udowadnia tym postem, wyszukując dla Was najnowsze trendy w manicure na wiosnę i lato 2016 :)

I tak modne są i będą:
1. Naturalne płytki, pomalowane np. tylko odżywką lub lakierami w odcieniach nude
2. Biele i pastele
3. Łączenie bieli z czerwienią i granatem
4. Łączenie delikatnego różu z błękitem
4. Brokaty, odcienie połyskujące, lustrzane i metaliczne
5. No i oczywiście czerwień, ale kiedy ona modna nie była

Na jakiś czas żegnamy się z kolorami neonowymi, brązami i fioletami.

Paznokcie piłujemy dość krótko, nadając im naturalny, lekko owalny bądź migdałkowaty kształt. Szpicom i szponom mówimy stanowcze NIE!

A ja, żeby uczcić start tego bloga mam od dziś to, nawet lekko w trendach :) Takie rzeczy tylko w Ekspert Studio w Tarnowskich Górach. Bardzo dziękuję Pani Madzi za wspaniałą pracę.

Bati


Takie cuda, żeby uczcić start bloga 💅🏼👏🏼 #batirulez #bloglifestyle #paznokcie #nails #nägel #paznokciezelowe #nailart #ekspertstudio #tarnowskiegory #rynek #nailphoto #nailpolish #naildesign #nailsoftheday #nailsaddict #pink #darkblue #logo #logonails #happygirl

2 komentarze:

Copyright © 2016 Bati RULEZ - Lifestyle blog , Blogger